O nás

Prvá myšlienka mať vlastné papieriky vznikla hneď ako sme založili projekt FourTwenty, to bol január 2015. Lenže sme to brali ako otázku dlhšej budúcnosti.

V marci 2015 si nás všimol majiteľ  Bongoshopu a oslovil nás, či by sme nemali záujem mať vlastné papieriky, kedže zastrešuje výrobu custom papierikov. Najskôr sme váhali, pretože sme poriadne nemali ani myšlienku akoby mali vyzerať, nechceli sme obyčajné papieriky, chceli sme špeciálne papieriky, ktoré budú vynikať.

Koncom marca, som mal kreatívnu chvíľu po brčku a vytváral som príspevky na Fanpage. Jeden z nich bol práve ten osudový. ,, Najlepší liek na bolesť hlavy ? No predsa Ubalgin ". Kedže sme Ubalgin používali už na vysokej škole na intráku, tak z toho vznikol príspevok aký vznikol.

 

 

Pôvodný príspevok Ubalgin

 

Príspevok mal neskutočný viral a ľudom sa páčil. Tak sme oslovili chalanov zo Stoned Cocks, či by nechceli natočiť video na Ubalgin. Chalani súhlasili a vzniklo z neho následovné video. 

 

Video zožalo tak isto slušný úspech ( chalani ďakujeme ! ) a vtedy sme si povedali tak TOTO budú naše papieriky UBALGIN 420. Ihneď sme volali grafikovi načrtli mu našu predstavu ( Juro ďakujeme ! )a pustil sa do toho. Následne sme teda hneď kontaktovali aj Bongoshop ( Peťo ďakujeme ! ), že máme záujem o custom papieriky a pošleme čo najskôr návrh. Všetko prebehlo ako malo a presne deň pred Uprisingom 2015 prišli papieriky na Slovensko. Ľudia sa s nimi mohli prvý krát stretnúť na Uprisingu, bez reklamy a propagácie boli papieriky Ubalgin 420 druhé najpredávanejšie na Uprisingu ( prvé boli pochopiteľne papieriky Uprising ), kde sa ich predalo vyše 300 kusov.

A dnes už máme druhú edíciu papierikov Ubalgin 420, ktorá nesie názov WRAPID 🙂

Prečítajte si o Ubalgine

Napíšte nám